| roby23 a întrebat:

Cum iti dai seama daca unei fete ii place de tine? Ofer funda unui raspuns serios, mai detaliat.

4 răspunsuri:
| bambi12313 a răspuns:

Depinde foarte mult de genul de fata.
Daca este mai timida, o fata cu capul pe umeri iti dai seama usor prin gesturile ei, privirea ei, zambetul interesul fata de tine de viata ta.
Pe cand daca este o fata mai ´´salbatica´´ e mai greu deoarece iti poti da seama de adevaratele sale sentimente doar fiind intr-o relatie cu ea, care a trecut de 1-2 saptamani. Adesea o fata intelege prin fraza ´´ a place un baiat ´´, ´´ a place infatisarea unui baiat ´´ iar atunci intervine cu ´´Ce bun e! Vreau sa fiu cu el ..etc ´´ si asta doar pentru infasitare si lucrurile materiale.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Observai comportamentul.
O seara buna!

| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Pai oricine si-ar da seama daca cuiva i-ar place de tine este inevitabil sa nu observi mai ales daca persoana respectiva te place cu adevarat
e schimbul acela de priviri care te emotioneaza, mai sunt conversatiile acelea lungi si prostesti care te fac sa razi, atunci cand te vede se rusineaza, poate ii este jena sa se uite in ochii tai, poate face to face ii este mai greu sa vorbeasca cu tine decat atunci cand vorbiti la telefon sau pe site-uri de socializare. de lucrurile astea ar trebui sa iti dai singur seama pentru ca tu le observi tu esti in preajma ei mai mult timp. bafta happy

| TheClever a răspuns:

Din tot sufletul meu iti spun asta... Intreab-o daca ii place de tine asa este cel mai simplu, ar putea sa iti placa raspunsul sau sa fie mai nevplacut, dar stii deja asta. Un alt fel in care ti-ai utea da seama este prin a vrobi cu ea poti observa vocea ei, vocea fiind urmata din gesturi, cel mai des este rasul sau zambetul. Daca tu doar te uiti la o fata este foarte greu sa iti dai seama daca ii place de tine. Sper ca te-am ajutat, toate cele bune si multa baftawinking