| roby23 a întrebat:

Cum iti dai seama daca unei fete ii place de tine? Lucruri clare nu abureli.happy ofer funda pentru un raspuns serios si mai amplu nu 2 cuvinte

Răspuns Câştigător
| SoulEater44 a răspuns:

Pai in calitate de fata iti pot spune ca atunci cand treci pe langa ea si isi ascunde privirea sau se inroseste sa stii ca te place. apoi, daca cumva o cunosti destul de bine ( ati vorbit, ati fost colegi, aveti ceva timp de cand va cunoasteti si va puteti numi prieteni) si nu ai bagat-o in seama sau nu ai salutat-o ai sa observi ca 2 sau 3 zile nu va vrea sa vorbeasca cu tine sau chiar se va indeparta de tine cu scopul de a observa greseala pe care ai facut-o. crede-ma asa suntem noi. Sper ca te-am ajutat robywinking!

| roby23 explică (pentru SoulEater44):

Multumeschappy chiar a fost de folos

| SoulEater44 a răspuns (pentru roby23):

Ma bucur mult! happy Daca mai ai ceva probleme,, de fete,, (nu ma intereseaza fundele deloc) poti conta pe ajutorul meu!

| roby23 explică (pentru SoulEater44):

Roby_ronaldinho23 da mi tu add si te mai intrebhee hee mersi

| SoulEater44 a răspuns (pentru roby23):

Alexutza_rennewinking Nu ai pentru ce happy