| 99Cristi99 a întrebat:

Cum ma pot imprieteni cu o fata? Adica imi place de ea, dar nu stiu cum sa ii spun..Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| AnnaKarenina666 a răspuns:

Poți să-i spui direct „Bună! Ce mai faci?" și să continui să vorbești cu ea așa. Sau află ce-i place, găsește un subiect comun pe care ți-ar plăcea să-l dezbați cu ea și folosește-l! happy Baftă!

5 răspunsuri:
| adriang95 a răspuns:

Cati ani ai?

| ralukuu a răspuns:

Pai pur si simplu ii spui... daca ai nr. ei de telefon ii poti trimite un mesaj sau ii poti spune pur si simplu...nu te panica. fi curajos dragule!

| madutapapusa a răspuns:

Cerei nr de telefon. spune-i k iti este simpatica si daca ar vrea sa iesiti la un suc sau ma rog sa puteti fi doar voi 2 si sa-i spui ce simtiwinking

| 99Cristi99 explică:

Aproape 14 happy

| SiminikaRoz a răspuns:

Iai o floare de preferat trandafir
si spune-i,, te... iubessc!, tu ma iubesti?,,
Noroc!