| SkrillexBorgotere a întrebat:

Este o fata de care imi place dar nu stiu cum sa ii spun ma ajutati voi?

Răspuns Câştigător
| NextQuestion a răspuns:

Serios? spune.i ca vrei...si ea o sa spuna ca vrealaughinge simplulaughing

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Stii ca trebuie sa-ti faci curaj si sa-i spui tu, nu? Nu putem sa o facem noi pentru tine.

| white93 a răspuns:

Pai fa-te atragator si din greseala treci pe langa ea...
Mergi pe langa ea si te intorci si ii dai un trandafir si pleci...
Ii dai si o cutie de ciocolata...
Si dupa daca vezi ca merge astepti sa vina ea pe la tine si tu tot ii mai dai asa cateva lucruri si cum am zis pari atragator ca ti-o fura altcinevatongue

| ToxicG a răspuns:

Pai...Daca o vezi singura profita de ocazie, du-te la ea, intreab`o ce face(ca un prieten bun)si spune-i ce simti...