| Laly123 a întrebat:

Cum merg femeile dupa ce fac sex? Pentru ca am o prietena care merge cam intepata.

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Fiecare persoana are stilul ei de mers.
Asta nu depinde de faptul ca ''e dupa sex'', ci pur si simplu. Toti avem un mod propriu de pasii.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Probabil ca o bat pantofii, i au facut răni, si abia merge, intepata de ealaughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Parerea ca o femeie si-ar schimba mersul dupa o partida de sex, este doar o simpla afirmatie vehiculata in "folclorul urban" insa care nu are nicio legatura cu realitatea.

| T0T a răspuns:

Nu contează asta cu mersul respectivei. Depinde de ea cum merge. Nu trebuie să facă sex ca să meargă crăcănată.