| Paine2222 a întrebat:

Cum o recuceresc? (stiu ca va e greu dar as dori seriozitate)winking

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru inceput recastiga-i increderea apoi iti va fi mult mai usor sa o recuceresti

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Daca ai bani, vei reusi, daca nu stai in cocioaba ta.

| AlexT94 a răspuns:

Daca vrei sa o "recuceresti" inseamna ca ai mai "cucerit-o" odata, deci inseamna ca stii ce ii place si ca stii ce fel de persoana e.
Nu ai decat sa aplici acele lucruri.Dar de data asta, invata din greselile trecutului(daca ele exista).

| neutrino a răspuns:

Ce ai pierdut, ramane bun pierdut si nu mai ai ce face. Chiar daca vei reusi, nu va mai fi ca la inceput.

| Azµre a răspuns:

Pentru început, încearcă să te comporți frumos să îi recâștigi încrederea, respecto și încearcă să recunoști unde ai greșit.

| DDCC a răspuns:

Arată-i cât de mult ții la ea, că îți pasă mult de fericirea ei și că o poți sprijini la greu. Asta e cel mai important.

| dracu14 a răspuns:

Nu o mai recuceresti, cuceresti alta, e mai simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza de ce v-ai despartit. Si cam de cat timp nu ati mai vorbit. Daca ti-a spus clar ca nu vrea sa te mai vada, sau ca nu te mai iubeste, nu cred ca mai sunt sanse.
PS: Tu rogi seriozitate dar totusi ai o paine la avatar...

| Paine2222 explică (pentru anonim_4396):

Ce legatura are avatarul cu continutul intrebarii?

| stark47 a răspuns:

Depinde ce ai facut ca sa o pierzi.insa,inainte sa pleci pe drumul "recuceriri", asigurate ca ai inteles perfect ceea ce ai gresit prima data.de obicei sentimentele sunt destul pentru a intoarce o persoana de pe drumul care l-a luat separat de tine.succes

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Depinde de gravitatea greseli tale daca ea considera ca nu meriti sa te ierte nu ai ce face si oricum o relatie rupta se leaga inapoi dar ramane totusi nodul ala sa zis asa. Oricum incercarea moarte nu are asa ca mult succes