| Claudiu_3887 a întrebat:

Cum poate sa-ti treaca indragosteala? acum vreo 3 luni m-am indragostit lulea de o fata; nu ne-a mers, iar dupa 5 zile am incetat sa ne mai vedem,,,, insa de-atunci numai la ea ma gandesc! Am incercat sa ma intalnesc cu altcineva insa degeaba. Care e leacul?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Vezi, poate, te va ajute intrebarea mea (plus timpul, prietenii):
http://www.tpu.ro/......voi-ceva/.
Succes!

| LaraDésire a răspuns:

Doar sa astepti, nu poti face nimic momentan si daca te intalnesti cu alta fata ii poti da sperante degeaba.

| claudia_6048 a răspuns:

Esti sigur ca e vorba de dragoste ...sti uneori iubirea are multe fete.si de este o atractie de moment cu siguranta va trece... dar nu te astepta sa se intample deodat, depinde si de fata si de tine,, totusi mai bine incearca sa iti ocupi tp cu altceva si sa nu te gandesti la ea!

| MinnieHaha a răspuns:

Poi... Dc nu incerci sa va mai dati o sansa?
Ai spus ca ai incercat sa fii cu altcineva...thinking
Nu stiu ce sa spun...
Poate ca ar trebui sa vb cu ea, sa ii spui ce simti, sa vezi daca e reciprok si poate ca totul se va schimba!
Incearka sa va mai dati o sansa!
Vrei sa traiesti toata viata cu intrebarea:,, cum ar fi fost daca s'ar fi intamplat?"
Iti zic eu ca nu merita!
Mai dati'va o sansa si vezi ce se intampla!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nai vrea sa povestim pe mess? lasa-mi un mesaj privat cu id. ul tau daca vrei!