| OnlyLover12 a întrebat:

Cum pot cuceri o fata, tinand cont ca ea sta doar vara in orasul unde stau eu si ca o cunosc de o saptamana? Stie tot " grupul " nostru ca ei ii place de altcineva si eu am stat mult cu ea ( chiar daca ne vedem doar seara si nu stam mai mult de 2 ore ) si mai toti au inceput sa faca misto ca imi place de ea chiar daca neg in continuu asta! Grupul Nostru sa Spart recent in vreo 4 grupuri diferite! Eu cu ea cu inca un baiat si cu inca 2 fete suntem un grup si ma rog inca 2 grupuri de fete si un grup cu vreo patru baieti si 2 fete! Cum as putea sa fac sa o cuceresc? Nu pot sa ii spun in fata pentru ca sunt si destul de timid si si din frica de a fi respins si de a ma face de ras in fata celorlalti! Nu pot Nici sa ii fac cadouri sau sa o invit in oras! Cadouri ii fac de fapt intr-un fel adica ii mai iau o punga cu seminte sau o bomboana pe bat! Dar nu vreau sa afle ceilalti!

P.S. : Eu sunt si putin mai mult " plinut ".
P.S. 2 : Pur si simplu nu pot sa tin secrete fata de ea!

Cum o pot cuceri si cum pot afla daca ma place, pentru ca acel baiat a zis ca o place si pe ea dar place mai mult alta fata?

1 răspuns:
| Zeref a răspuns:

Nu este nici un secret in a cuceri o fata.Fiecare e diferit in felul lui si asta face ca fata sa te vada altfel de alti baieti. Dumele de pe net nu sunt bune ca intr-un final te va vedea asa cum esti atunci cand ajungi in stadiul de acomodare.Si este posibil sa ti-o iei in fund cand ti-e lumea mai draga. Sfatul meu este sa te duci si sa vezi ce are de gand sau daca are unu, cu tine sau altcineva.Se apreciaza mult tupeul si pe deasupra ele stiu ca unui baiat ii trebuie mult tupeu sa faca pasu, cand este foarte simplu.Nu te lasa complexat de ideea ca esti plinut.Nici nu stii de ce esti in stare.
Mult SucceS si ai sa vezi ca dupa ce afli ce parere are despre tine si daca vrea sa fie cu tine, o sa fii mai relaxat si ai sa stii ce ai de facut mai departe.Ai sa ramai surprins.Bafta!