| love14andreea a întrebat:

Cum pot cuceri un baiat mai mare ca mine cu un an eu am 13 el are 14.
dau fundă

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Foarte simplu. Baietii sunt atrasi in primul rand de cum arata o fata si apoi de ce are in cap.Incearca sa fi mai sexy si sa vezi ca lucrurile se schimba.Bine la varsta ta nu prea este indicat dar eu am zis sa iti dau un sfat. Apoi daca vezi ca se baga cu tine in seama e clar ca te place si poti sa recurgi la bombardament.O sa fie ala tau happy. seara faina.

11 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Invata sa scrii si sigur o sa-l cuceresti.

| Bezea a răspuns:

Poti sa imparti papusa Barbie cu elwinking. Sigur o sa-i placa! Mai ales daca ii plac blondele.

| neutrino a răspuns:

Tu inca nu ai cu ce cuceri un baiat, motiv pentru care cuceririle incep mult mai tarziu.

| Emilian65 a răspuns:

Te dai pe langa el si-i spui ca-l iubesti si te daruiesti cu tot sufetul, lui.

| grab a răspuns:

Esti cam mica sa ataci pe calea sexuala, incearca pe aia afectiva. fii genu lui, incercati sa aveti cat mai multe iesiri impreuna sau in grup sa va retrageti din cand in cand pentru momente de discutie doar intre voi doi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu la varsta aceea ca baiat iar in generatiile de astazi numai laba e de eilaughing)

| SerenaSmiley a răspuns:

Sa il bagi in seama
SA ii zambesti si sa il faci sa rada
da-i atentie
Vezi si tu ce ii place si ce nu.

| LoseYourMind a răspuns:

13 ani? Serios mă? Am o problema eu cu asta sau doar mie mi se pare absolut anormal ca in clasa a 7 sa vrei sa ''cuceresti'' un baiat? Vorbeste-i despre desenele pe care le privesti de pe Disney Channel, poate aveti animatii comune pe care le priviti! straight face

| Marieta69Gheorghe a răspuns:

Dai o ciocolata

| allexia23 a răspuns:

Doamneeeee...daca scoala nu iti place si deja te gandesti la futai, eu zic sa sari pe el...

| allexia23 a răspuns:

Dar sincer nu ii arata ce ai in cap...pt ca nu prea ai ce arata...