| SophieEmma a întrebat:

Cum poţi cuceri un băiat, dacă el are iubită, dar vorbeşte foarte mult cu mine, şi se comportă foarte drăguţ cu mine?
P.S : Îmi spune mereu că nu prea mai are sentimente pentru iubita lui, şi că e posibil ca eu să fiu următoarea.
P.SS. : Vreau să fiu cât mai repede cu el.
Fundă laughing

Răspuns Câştigător
| Livelord a răspuns:

Ti-a spus ca "e posibil ca tu sa fii urmatoarea" FRAIERA (probabil mai are inca vreo 2-3 cu care vorbeste) si tu spui ca vrei sa fii cu el cat mai repede?
Doamne, cum s-a ajuns.
Sa nu vii peste cateva zile cu intrebari gen "Prietenul meu m-a lasat cu buza umflata si s-a dus la alta, ajutor! "

6 răspunsuri:
| KraddyQ a răspuns:

Sex, faci sex cu el!

| neutrino a răspuns:

Ii poti spune ca accepti sa fii urmatoarea lui iubita, dar nu poti avea pretentia ca nu se va intampla si cu tine, tot asa cum se intampla acum cu actuala lui prietena.

| corhaz a răspuns:

Din cauza unora ca tine femeile isi pierd valoarea in ziua de azi.

| SophieEmma explică (pentru corhaz):

Adică cum? Cu ce vrei să spui că am greşit punând o întrebare, ca să aflu şi părerea altora?
Hai sictir.

| DroGhys a răspuns:

Isi bate joc... Daca nu are sentimente de ce mai sta cu aia si nu incearca sa se combine cu tine? Sa fim seriosi... Ai grija sa nu cazi in capcana. Se va folosi si de cuvinte frumoase si altele pentru a te atrage.

| Alincacalin a răspuns:

Îmbrăcate cat mai sexy si invita seara din seara la tine si vorbește numai de iubire funda