| Codrinelul12345678 a întrebat:

Cum pot deveni mai rau? Toate fetele m-au lasat din cauza ca le respectam si eram prea bun cu ele, chiar ele mi-au zis...si acum iubita mea, adica fosta, de azi deja se da la un prieten si ala o acceptat sa fie impreuna cu ea.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui să ți pui întrebarea cum devi mai bărbat. Nu sa te intereseze de fete. E chiar penibil sa te schimbi pentru că nu te accepta fetele așa cum ești.
Nu ăla era motivul. Tipele ți-au zic că din cauza asta sa nu-ti rănească sentimentele.
Nop nu că le respectai și erai prea bun, ci pentru că te transformau in cățelușul lor.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e necesar sa fi rau, iti vezi de viata si te adaptezi situatiei https://www.youtube.com/watch?v=LdPlZIrVjp4&t=16s ca sa descoperi mai multe urmareste-l (nu e opinia mea) e opinia lui si tactica de a duce o viata fericita, eu am alt stil de viata care imi convine si nu zic ca o duc rau cu femeile

| darrio2007 a răspuns:

Nu ai stiut sa ti le alegi. O fata linistita te-ar fi acceptat daca este asa cum spui.

| anamaria82726 a răspuns:

Nu trebuie sa te schimbi tu. Pur si simplu nu ai intalnit persoana potrivita. Nu trebuie sa fii cum vor ele sa fii, ci asa cum esti tu natural. Astfel te vei simti bine in pielea ta. Si vei gasi o fata care sa te aprecieze asa cum esti si ii va placea caracterul tau. Nu trebuie sa iti induci sa fii intr-un anumit fel doar ca sa impresionezi pe cineva. In plus, esti o persoana buna si ele nu stiu ce pierd daca nu le plac baietii cu bun simt. Nu trebuie mai ales sa faci o schimbare din bine in rau, eati ok asa cum esti

| Dana1999 a răspuns:

Pur si simplu foloseste Le!
Poti sa uiti de ele daca pleaca. Macar te ai simtit bine

| 90210 a răspuns:

Sa stii ca nu e o varianta buna. Problema a fost ca ai tinut la fete care nu meritau si care doar te foloseau. Raspunsul nu este sa incepi sa te folosesti si tu de fete, ci sa gasesti o fata care ti se potriveste si care chiar tine la tine.

| SoareDaniel a răspuns:

Daca te tradeaza fata NU POTI, nu stiu daca înțelegi la ce ma refer ( daca ai o figură prea feminină ) zi mersi ca ai reusit sa ****, altii au parte de asa ceva doar contra cost