| WinterKiss a întrebat:

Cum pot excita un baiat pana il enervez?

13 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Masturbează-te în fața lui, dar nu-l lăsa să pună mâna (sau altceva)!

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

laughing)) enervare prin distanta, ''don't touch it, i kill u''laughing)

| Emilian65 a răspuns:

Il iubesti sau vrei sa-ti bati joc de el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roaga-te sa nu-ti faca tie asa ceva vreunul.ca-ti vine sa-l ucizi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu: arata-i pasarica, dar nu il lasa sa se joace cu ea.

| NameHarris a răspuns:

Mangaiel pe picior, spate, pupal pe gathappy

| Leerix a răspuns:

Saracul baiat, de ce sa il enervezi? sad Te referi la faptul ca vrei sa il tachinezi? Dezbraca-te seducator in fata lui. Ofera-i anumite atingeri si sarutari mai senzuale si daca vezi ca ii plac, retrage-te, spune-i sa-si tina buzele lipite si saruta-l extrem de lent, senzual in timp ce il atingi pe picior sau ii atingi zona intima si spune-i ca are voie sa te sarute tocmai cand ii spui tu. Urca-te pe el, saruta-l pe gat foarte pasional in timp ce iti atingi extrem de excitant zona intima de a lui in asa fel incat sa-l innebuneasca miscarile tale, daca se urca el pe tine spune-i sa isi atinga penisul de clitorisul tau foarte indelungat, ideea este sa il faci sa te doreasca din ce in ce mai tare, nu sa il enervezi. big grin

| Leerix a răspuns:

Acum am citit si cealalta intrebare si mi-am dat seama ca nu este deloc potrivit raspunsul meu anterior laughing

Inainte de toate trebuie sa te sarute...Ti-am raspuns si la acea intrebare.

| DaianMarian a răspuns:

Dai cu pumnul in oua pana chisa sange. O sa fie destul de nervos pe tine atunci

| ShoboM a răspuns:

Si se mai mira fetele din ziua de azi de ce sunt violatelaughing

| TruewordxD a răspuns:

Daca vrei sa te ia la bataie mai bine il scuipi in ochi.

| Marieta69Gheorghe a răspuns:

Pai, in primul rand trebuie sa ajungi cu el intr-o incapere (unde de preferabil sa fiti singuri/gangbang) acolo tu cu alta fata/baiat sa va jagajaga pana va i se umfla venele pe fata si are o infatisare de criminal si deja s-a dus dupa cutit sau lopata sau tarnacop sa va bata

| AquaBlueAquaBlue a răspuns:

Mangaiel pe picior, tine garantat!winking