| miczab15 a întrebat:

Cum pot face o fata sa ma placa?
PS:eu am 13 ani si ea e in aceeasi clasa cu mine.

Răspuns Câştigător
| Didishorr a răspuns:

Simplu: arata-i doar calitatile tale, ascunde-i defectele, stai cu ea, dar trebuie sa fii natural, sa te comporti normal, pentru ca daca eesti artificial ea se va indragosti de un alt tu.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Deja fata te place si tu nu-ti dai seama. Ea te asteapta sa-i dovedesti ca esti capabil de o relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti face un om sa te placa doar pentru ca asa ai tu nevoie sa se intample. te place fie pentru ca, aveti ceva in comun, fie pentru ca te place si punct.
daca se impune acel sentiment artificial pana la urma tot va alerga spre altcineva unde o indreapta inima. asa ca fii tare. ori te place, ori nu te place. succes.

| LucianSalvanLorand a răspuns:

Uite... iți voi spune un mic secret : "Ochii sunt oglinda sufletului", când ești cu ea gândește-te doar la dragoste, in timp ce menții contactul vizual (te uiți fix în ochii ei). Îți garantez eu ca i se vor aprinde călcâiele în câteva zile. Insa ai grija alte sentimente se transmit și ele prin ochi.Bye happy