| huideni1845 a întrebat:

Cum pot face sex cu prietena mea in conditiile in care daca imi atinge penisul ejaculez imediat?
masturbarea cu vreo 3 ore inainte este ce mai buna solutie la inceput?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Este o solutie buna, dar sa nu faceti nimic neprotejat. Lichidul tau preejaculator va contine spermatozoizi si risti sa ramana.
Dupa catava vreme o sa iti treaca, asa e la inceput happy

| huideni1845 explică (pentru SkyPilot):

Cam dupa cat timp nu o sa mai imi dau drumul asa repede?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ejaculezi odata, te speli bine, schimbi prezervativul si o iei de la capat. A doua oara o sa te tina

| corbulalbrosu a răspuns:

Folosind ovule spermigene, Pharmatex sau ContraceptM. Poti continua juisarea chiar si in cazul unei erectii slabite ceea ce nu se poate face cu un prezervativ care ar aluneca imediat si ai fi nevoit sa renunti la a mai face sex din cauza spermei ramase pe canalul uretrei. Ovulele spermigene folosite conform instructiunilor asigura o protectie de cca.95% similara cu cea oferita de prezervativ.Nimic nu se compara cu placerea de a ejacula fara retinere in vagin ori de cate ori doresti.In perioada fertila se poate folosi ca mijloc de protectie complementar/suplimentar coitul intrerupt sau prezervativul, pentru o siguranta sporita.

| Neuronul a răspuns:

Pentru început, da!winking