| Mandolayn a întrebat:

Cum pot face un baiat sa ma placa? ne.am dat webul pentru prima data si am vorbit ore in sir.

3 răspunsuri:
| doarEu001 a răspuns:

Fii naturala, asta e cel mai indicat.mai ales ca eu cred ca deja te place din moment ce ai spus ca ati vorbit ore in sir.

| Mandolayn explică (pentru doarEu001):

Hmm nu stiu... despre ce pot vb cu el pe mess :-s?

| doarEu001 a răspuns (pentru Mandolayn):

Pai ai spus ca ati vorbit ore in sir...deci deja exista subiecte de dicutie.si nu stiu.thinking poti sa vorbesti despre orice, hobby-uri, filme, emisiuni, va povestiti ce ati facut in ziua respectiva sau chestii amuzante care vi s-au intamplat.sunt o gramada de subiecte pe care puteti sa le abordati. daca intra in discutie inseamna ca ii face placere sa vb cu tine si esti pe drumul cel bunwinkingbafta.:p