| looooLll a întrebat:

Cum pot sa ma bag in seama cu un baiat cu care nu am mai vorbit de mult din cauza ca ne.am sarutat la niste provocari.

Răspuns Câştigător
| soricelulRulz a răspuns:

Ii zici un simplu "buna, ce faci?" nu se intampla nimic, e o prostie sa nu va mai vorbiti de la o prostie de genu, baga-l in seama pur si simplu

| looooLll explică (pentru soricelulRulz):

Cred ca ai dreptate, si o sa incerc...dar problema e ca atunci cand il vad ma intimidez si ma simt super naspa sad

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Inseamna ca simti ceva pentru el, altfel nu te-ai mai framanta atata.