| Io_8077 a întrebat:

Cum pot face un fost iubit.sa vina sa ne intalnim [inca tinem legatura.suntem in aceeasi scoala.insa iubitul meu actual este la liceu si nu stie ce fac eu la scoala.:d.ne sarutam pe ascuns etc.] plz! Fundaaaaa.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce sa-ti spun,bravo tie.
Sa nu apari disperata intreband ce sa faci ca te-ai despartit de prietenul tau de la liceu,care, ce ciudat, se saruta pe-acolo cu o fata ca tu nu esti la liceu cu el...

| ThePunisher a răspuns:

Ce faci tu este iresponsabil si periculos. Joci la doua capete, si s-ar putea sa te coste mult. Cine alearga dupa doi iepuri, nu prinde niciunul. Hotaraste-te! Ori cu x, ori cu y! Cu amandoi nu se poate... Daca iubitul tau ar umbla si cu tine si cu alta in acelasi timp, nu ai avea nimic impotriva? Nu face altora ce nu ti-ar placea sa ti se faca tie. Mult noroc, si sa-ti lumineze Dumnezeu mintea.

| justme91 a răspuns:

Deci tu te saruti cu fostul iubit pe ascuns? curva mica big grin

| liviu18_3718 a răspuns:

winking Tare mi-as dori sa faca si el aceeasi chestie cu tine! Sa o simti pe pielea ta! Asa sunteti toate. (aproape) vreti sa fiti divinizate, adorat.in schimb voi nu stiti sa pretuiti ce aveti langa voi! Sincer? Sper ca actialul tau sa`si dea seama ce are in batatura! laughing