| rubyxxx a întrebat:

Hey! As vrea sa stiu cum sa sarut, iubitul meu a spus ca ma lasa daca nu ne intalnim sa ne sarutam :'(

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Tu fii doar de acord cu intalnirea. Restul lasa-l in seama lui. Tehnica sarutului si "predarea" acesteia este datoria baiatului. Tu abandoneaza-te in bratele lui cu ochii inchisi si lasa-l sa faca ce stie el mai bine cu buzele tale.Ar fi indicat ca in tot acest rastimp sa-l cuprinzi pe dupa gat cu bratele tale.Succes.

| Doub a răspuns:

"iubitul meu a spus ca ma lasa"- raised eyebrows? Si cum mai stai cu el? E de datoria lui sa aiba rabdare cu tine si sa te invete.

| Goete a răspuns:

Cum sa saruti vine de la sine ai cu timpul inveti singura. Nu exista o definitie...
Dar daca el te lasa daca nu il saruti, crede-ma, nu te iubeste.

| DjNick112 a răspuns:

Stai ca nu sarutul e problema, citez: "iubitul meu a spus ca ma lasa daca nu ne intalnim sa ne sarutam", serios? Doamne, am trait sa vad si asta.

Deci, problema e urmatoarea, se vede ca tii la el si nu vrei sa se desparta de tine, vei suferi daca se va desparti, asa-i? Bun, daca va durea acum despartirea, pai dupa ce va sarutati si mai trece cateva luni dupa care va despartiti, cum o sa fie? Mai frumos? Nu cred, Dupa sarut ce urmeaza, sex? De ce spun asta, pentru ca e aiurea sa te lasa pentru ca nu-l saruti, deci are ceva ascuns.

| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Hei, cred ca e primul sarut happy lasate purtata de val, nu te poate invata nimeni cum sa o faci crezi ca noi ne-am nascut invatati?happy

| ionelarusu a răspuns:

Franțuzește.