| moldoveanu a întrebat:

Cum pot sa atrag o fata sa fie cu mine?

10 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Foloseste un magnet.hee hee

| carminaburana43 a răspuns:

In primul rind trebuie sa fii stapin pe sine sa dai de inteles ca daca vrei poti cuceri orice fata dar numai ea iti trebuie, ea te atrage pentru ca e deosebita. Oricarei fete sau femei ii place ca macar pentru un barbat sa fie cea mai deosebita sa fie femeia visurilor cuiva si daca situatia permite fii dulce dar ferm in a-i arata ca o vrei.Si in particular poti fii si un pic obraznic dar numai un pic pe urma cere-i iertare si spune ca iarta-ma dar esti irezistibila dar pentru dragul tau ma voi abtine pina cind vrei tu.Deci cam asa ceva.

| latexcap93 a răspuns:

Dc? nu te ajuta fata?sad

| andrei_1755 a răspuns:

Citeste:
spune-i ca o plc si las-o in pace
sa vezi ca va veni la tine
eu asa am facut:
ea nu ma suporta si dupa ce i-am spus sa luat, o fata de mine ca s-a indragostit fata care o iubeam de mine
poti sa-mi dai si mie o intrebare cum s-o intreb daca vrea sa fie cu mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i in fata ca o placi sau ca o iubesti intr-un moment in care nu sunteti vazuti mie mi-a functionat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poarta-te cat mai frumos cu ea ofera-i lucruri ciocolata parfumuri flori... eu asa am reusit cu Elena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum as putea xsa atrag o fata de mine?