| anonim_4396 a întrebat:

cum sa atrag o fata care nici nu se uita la mine

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Zambeste-i, flirteaza cu ea mai mult, invit-o la un suc, fa-i complimente...

| Myuu a răspuns:

Fi tu insati nu te complica

| Ciresikaaa a răspuns:

Fa rost de id ei de mess si vorbeste cu ea, inprietenestete cu prieteni comuni de ai ei si incearca sa te apropi de ea, sa vorbesti frumos si sa zambesti cat mai deshee hee daca faci asta acea fata isi va da seama ca o placi.si cine stiewinking. bafta!

| Allé_3818 a răspuns:

Pff...cam greuhappy. Te mai agati pe langa ea si o intrebi frumos cum o cheama. Apoi nu ii ceri direct nr de mobil sau id de mess pentru ca o sa te para un tampit. O intrebi cati ani are? Ce mai face.De unde este. Apoi dupa vreo 2 zile ii ceri id de mess.si vb acolo cu ea mai multe. Daca crezi ca te intelegi bine cu ea o intrebi daca are prieten. Iar apoi poti sa ii zici daca vrea sa stea cu tine. Daca nu vrea ii zici. Ok o sa ramanem doar niste buni prieteni.happy
Si asta-i raspuns de la o fata decilaughing.
Fundita?