| AlecSsS2002 a întrebat:

Cum pot sa fac o fata sa vrea sa o sarut, sa Faca ea primul pas?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

De ce nu paci tu primul pas asa cum ar fi normal? Fiindca iti este rusine sau datorita faptului ca nu ai nici tupeul si nici curajul necesar? In acest caz probabil ca ar trebui sa-ti pui cateva intrebari la care sa incerci sa-ti raspunzi cat mai cinstit posibil. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie să obligi pe nimeni. Eu sunt o persoană mai timidă și am făcut pasul la momentul potrivit (22 de ani), când am sărutat pentru prima dată o fată. Răbdare!

| ConradBarbarul1111 a răspuns:

Salut, Alecs! In lumea in care traim, baiatul este cel dominant intr-o relatie..deci, tu va trebui sa-ti iei inima-n dinti, curajul si tupeul si sa o saruti tu pe ea!winking Indiferent, ca va fi bine, o sa-i placa, n-o sa-i placa, o sa fie cringy situatia, tu trebuie sa faci primul pas ca asa scapi de rusine!

Bafta! si spor!