| Xulescu006 a întrebat:

Cine ar fi ideal sa faca primul pas la primul sarut?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iar tu? Asta depinde de indrazneala fiecaruia.Dar in mod normal baiatul face asta.Nu ideal ci in mod normal.Cand o face fata deja te pune pe ganduri.Si nu mai dormi noaptea.

| neutrino a răspuns:

Bineinteles ca fata: baiatul trebuie sa stea cu burta-n sus si asteapta sa fie pupat!

| Leerix a răspuns:

EL!

| fluturasdecatifea a răspuns:

Ori care

| Anonim199712 a răspuns:

Pai care simte ca vrea acela. Daca esti foarte aproape de ea si simti ca vrei sa o saruti, poti incerca sa o faci tu. Nu ai nimic de pierdut. Iti garantez ca daca sunteti la o intalnire si o vezi interesata de tine, nu va refuza sarutul.
Si totusi, daca va refuza, fii barbat, ia-o de mana si pup-o pe frunte. Asta va fi un + care te va ajuta sa obtii sarutul. happy