| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa intru in discutie cu fete pe care nu le cunosc pe strada in parc la film...?

4 răspunsuri:
| LikeACandyxD a răspuns:

Mda, daca pe strada incepi sa ii zici cum te cheama sa faci o conversatie te va crede ori disperat ori un agent de vanzari big grin
La film e mai bine sa faci cunostiinta sau in parc daca e pe banca, ca sa nu pari un ciudat happy

| 3mil a răspuns (pentru LikeACandyxD):

Mersi tu ai prieten?

| ElleElly a răspuns:

Salut-o,prezinta-te,intreab-o cum o cheama,daca sunteti la film vorbiti pe baza acestuia, daca sunteti in parc spune chesti de genul, vorbiti despre scoala, mancare, muzica si nu uita sa ZAMBESTI.succes! funda?

| Onica_Cassy_1993 a răspuns:

Intreab-o cat e ceasul, sau salut-o....sunt multe metode...cea mai buna e sa o saluti si sa o intrebi cum o cheama, cati ani are..etcbig grin