| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa ma dau la o fata mai subtil, sa spun asa mai smechereste.Adica sa se vada pe fata...ca o plac..Sunt mai timid

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Nu esti nici timid, dar nici smecheras. Esti un tanar adolescent care doreste sa faca unele lucruri de care inca nu este capabil datorita varstei si lipsei de experienta. Curand vei rade de propria ta intrebare. Nu este nicio rusine sa-i spui unei fete ca o placi si sa o inviti la un suc.