| anoonim_8387 a întrebat:

Cum pot sa ma masturez?-- sunnt fata nu vreau raspunsuri jignitoare.crying dau funda.

Răspuns Câştigător
| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Nu ai nevoie. mah de asa cevasad. pentru cE? ca sa fi si tu tRUE?laughingrolling on the floor stai kalma ca o sa fi ceva mai najpa nu TRUE:= lasa. mai bine invata nu ca ti. o spun in nume de rew. dar nu are rost. mai mult de 14 ani nu ai pentru ca daca aveai nu puneeai o astfel de intrebare. pe TPUtongue. maa rog. nu incerca.happy:* lasa mai bine asa

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Mai bine nu face asta, sau te arde tare? Exista doua modalitati de a te stimula, 1. stimulare clitoridiana, 2. stimulare vaginala. Dar repet, mai bine nu face asta, decat daca te arde. :-\

| вяυηєтα a răspuns:

Omg Ionica, da' esti documentat, nu glumarolling on the floor

| Atotstiutorul a răspuns:

Trimite-mi o poza cu tine, si daca imi place de tine poate de chem pe la mine pe acasa ca sa iti arat cum se face. rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| boyandme a răspuns:

Am si eu o intrebare draga anonimabig grin: De ce vrei sa te masturbezi?
Vrei sa fii ca ceilalti?
Ai grija de scoala mai bine ca mai mult de 15 ani nu ai...
Stiu ca nu imi vei da funda... dar:
. Gandeste-te nu de 2 ori ci de 10 ori sa faci un lucru.
Dumnezeu este Raţiune şi pricina întregii mişcări neîncetate şi toate raţiunile îşi au în El stabilitatea neclintită şi dinamismul fară de sfârşit.
Cogita diu (Cugeta indelung)!

| ИОМЭD a răspuns:

Vezi cum te dezvirginezi cu degetul si dupa iti iei omor de la parinti ca ai facut-o cu baietii. Nu mai bine iti traiesti tu copilaria si lasi prostiile pentu viitor

| laura_9551 a răspuns:

Citeste o revista sau cauta pe internet sun atatea siteuri despre educatie sexuala.winking

| Kid_3935 a răspuns:

Mai bine nu ai face astasad. nu are nici un sensstraight face