| BeHappy_7009 a întrebat:

Cum pot scapa de reclamele care imi apar de la internet explorer?
Scuzati categoria big grin

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Sunt reclame care apar atunci cand intri pe site-uri? Sau apar si daca esti pe alt browser? De ce nu folosesti Mozilla Firefox?

| Rayyy a răspuns:

Bună!
De la setări, trebuie să dezactivezi pop-up-urile. Practic, prin selectarea acestei opţiuni, blochezi reclamele şi toate ferestrele care ţi se deschid automat.
Cu toate acestea, eu îţi recomand cu totul şi cu totul alte browsere, cu o performanţă şi viteză mult mai mare ca Internet Explorer: Mozilla Firefox şi Google Chrome (susţin ultimul!).

NOname
| NOname a răspuns:

Soluţia o găseşti aici: http://www.tpu.ro/......-extensia/ .
Este foarte simplu şi chiar funcţionează. Succes!

| blaxy a răspuns:

nu folosi explorer...da mozila sau google chrome

| MariusB12 a răspuns:

Instalează-ți adblock.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.stealthsettings.com/......rer-8.html
am folosit eu