| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti avea un orgasm... dar fara sa introduci nimic sau sa intretii relatii sexuale? happy

Fundaa love struck

Răspuns Câştigător
| kidboo a răspuns:

Deci banuiesc ca esti mica..si virgina. stii ce-i ala clitoris sau in termeni populari "***"? stiu suna naspalaughing prin masarea lui constanta poti avea un orgasm. P.S. orgasmul clitoridian nu e la fel ca orgasmul vaginal adica cel pe care il poti obtine in timpul unui act sexual.

2 răspunsuri:
| jolidon a răspuns:

Facand ceea ce iti place si cum iti placelaughing))) eu stiu? descopera-te

| adelina899 a răspuns:

Da poti avea orgams fara sa introduci nimic sau sa intretii relatii sexualehappy.