| ziggs a întrebat:

Daca intretii relatii sexuale in timp ce esti insarcinata poti pierde sarcina? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Nici vorba de asa ceva, daca ar fi asa nu ar mai face nimeni copii, in ultima luna de sarcina nu e bine ca femeia sa mai aibe relatii pentru ca este mare si greoaie, si poate sunt cazuri speciale cu risc de pierderea sarcinii, anumite afectiuni dar in general nu sunt restrictii

10 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Da, daca sarcina este cu risc.

| UngUrU777 a răspuns:

Nu, asa stiu singurul risc e de a face gemeni laughing dar e slab, pentru a face gemeni trebuie sa ejaculeze de 2 ori in aceeasi seara, dar depinde si in ce luna e sarcina daca e dupa 4, 5 luni nu prea e recomandat!

| Oana92 a răspuns (pentru UngUrU777):

E trist daca asa crezi tu ca apar gemenii!

| alexanonimu a răspuns:

Ma nu v-ati putea abtine si voi 9 luni.ce natie de futangii suntem...

| BiAnCa765430 a răspuns:

Nu ai de ce sa pierzi sarcina daca faci sex acum depinde si in ce luna esti daca ai trecut de luna a5a mai bine stai cuminte dar nu ai dc sa pierzi sarcina. FUNDA

| Sternex a răspuns:

Nu ca n'ai cum.

| Fanel123456 a răspuns (pentru Sternex):

NU ai cum

| KodrutZ a răspuns (pentru Fanel123456):

Cum n-ai cum? Tu daca stai in cort si dormi linistit, iar la un moment dat vine unul si se tot arunca cu capul in cort peste tine, nu vrei sa iesi afara la el sa vezi care e problema? happy

| kedutzu a răspuns:

Nu,nu o pierzi!