| deni_6616 a întrebat:

Cum poti pune un tip,, cool" cu botul pe labe? Adica acel baiat dupa care mor fetele in general, care le face pe toate sa sufere culcandu-se cu ele si apoi gata, dar si asa nu au toate acces.Acel baiat care le arata celorlalti doar partea puternica, si care se lauda cu,, succesurile" sale i materie de fete, adica cele pe care le-a combinat? Cand se indragostsesc ei, de ce fel de fete?

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Astora le plac genul pitzy, care arata bine, cad repede la pat si nu prea le duc capul!

Faci tu sacrificiul asta!?! Pentru un amarat de baiat despre care sti deja ca e fustangiu?!

identitate
| identitate a răspuns:

"Cine sapa groapa altuia, cade singur in ea!"winking
Nu o sa reusesti.Chiar daca iti iese, nu il pui cu botul pe labe, il faci sa te muste, rau de tot!big grin

identitate
| identitate a răspuns:

@Alin,
rolling on the floor Astea sunt jocuri de copii, nu e seductie! Si numai fraierii pun botu' si sunt motivati asa!tongue
Tehnici sunt multe, dar conteaza cine le face.winking Sunt rasuflate toate, nu e nimic nou.Sunt evidente de la o posta, nu-ti trebuie ochelari.
Mai exact, ca sa fie cu adevarat motivanta o femeie, nu trebuie sa-si puna o asemenea intrebare.Deja stie ce are de facut si, mai ales, foloseste foarte putine trucuri si e naturala (nu e vorba de machiajbig grin).winking
Daca e vorba sa ne "jucam" de-a "Care pe care"...si garantez ca o femeie nu castiga niciodata!winking Poate doar cu copilasii reusesc (nu e vorba (doar) de varsta).
Cand nu ne "jucam" exigentele sunt mai mici, dar oricum ideea e aceeasi:Fii tu!(indiferent de sex)

@deny,
Daca erai in stare sa faci asa ceva, nu intrebai.Sa nu mai spunem ce intrebari mai ai ca dupa e prea evident.Nu prea poti sa intretii o relatie, de unde sa pui tu baietii cu botu' pe labe?!
Daca pune botu' la ceea ce faci, folosind sfaturi de aici, e varza...asa ca nu castigi nimic!big grin Las-o balta!winking

identitate
| identitate a răspuns:

@Alin,
Gresesti cam mult.Si in primul sfat ai spus ca aparentele conteaza si mergi pe ele.Nu o sa-ti dau acum o lista intreaga cu cazuri in care imaginea nu conteaza. Aparentele poate sa le creeze aproape oricine, esenta putini(e) sunt in stare sa o puna in evidenta.
Sa fii tu inseamna sa te opresti, sa nu mai creezi aparente, sa iti dai seama de unde trebuie sa pleci si ce trebuie sa faci.
Pentru baiatul descris de tine exista pentru inceput fete din aceeasi categorie.In plus,"defectele" descrise de tine se repara usor. Daca o fata are acnee nu o mai vrei?!
As putea sa iau(sa-l "antrenez" adica) un baiat descris de tine si sa-ti demonstrez ca in maxim doua luni "iti fura" toate fetele pe care le vrei...happy
Esti superficial si ar fi foarte usor...asa ca ar fi mai bine sa-ti arat ca e in stare sa fie cu o fata la care tu doar visezi.tongue
Dar nu imi place sa transform pe nimeni in Casanova.Asa ca mai bine il intrebam pe care fata si-o doreste iar tu sigur o sa-i spui ca nu-i de nasul lui.Iti arat ca te inseli, cu conditia sa nu vrea o superficiala.big grin Atunci sansele sunt undeva la 70 %...

| Alyyynu a răspuns:

Cam tras de par "cu botul pe labe".
Sigur asta vrei de la el?
Vrei sa faci din baiatul visurilor tale un pampalau? sa asculte tot ce ii zici tu?, nu cred...
In fine totul tine de seductie, stii sa seduci un baiat?, slabe sanse, altfel nu intrebai pe aici.
De obicei daca face fetele sa sufere e probabil sa fi avut o copilarie trista sau amintiri neplacute cu reprezentantele sexului frumos si acum incearca sa se razbune si i s-a intiparit atat de mult in minte dorinta asta incat a devenit ceva natural.
Daca iti zic ca sunt si eu genul de baiat cu care ar vrea sa fie multe fete probabil nu m-ai crede, dar in fine iata ce-i place unui baiat "curtat" de multe domnite.

Iti dai seama ca aparentele fac toti banii, prima data conteaza cum arati, trebuie sa iesi in evidenta cu ceva, frumoasa, ingrijita, sexy.

Bine poti ajunge in patul lui doar cu atat, dar tu vrei mai mult?

Atunci intra in joc personalitatea si inteligenta. Un simplu joc de push and pull ar trebui sa fie de ajuns. E simplu jocu plus si minus. Cand el vrea sa te sarute te retragi. Extremele se atrag...
Fi sexy cu el, du-te la el, senzuala. da-i un pupic pe obraz, vorbeste-i incet la ureche, transmite si emotie in timp ce vorbesti si apoi cand vrea el sa faca o miscare pe tine sa iti "raspunda" (cu un pupic ceva sa zicem) te retragi si ii zici "incet iubire, incet" (adica sa luati lucrurile mai incet), asta il va face sa te doreasca (refuzat? cum sa fie refuzat tocmai el) mult mai mult si se va trezi in el instinctul acela de vanator.
Daca vrei sa-l pastrezi trebuie sa il tii in tensiune in fiecare zi sa-l faci sa se simta cu tine cum nu s-a mai simtit cu nimeni.
Nu-ti fie frica sa-l refuzi la ceva, daca iti zice "vezi ca te astept la ora cu tare" lasa-te asteptata un pic, arata-i ca mai ai si alte oportunitati in afara de el. el nu inseamna totul pentru tine.

e de lucru, nu exista vreo forumla magica...

Vor zice baietii ca am dat prea mult din casa? laughing
Dar nu zic nimic din ce nu pot contra-ataca happy

Faza cu parasitu merge, sa fi cu el si sa-l parasesti tu prima;
E buna pentru ego-ul tau; dar poate zice oricum nu era buna la pat. Sau orice altceva. Nu e neaparat cazul sa se intoarca la tine, isi poate gasi alinarea in alta fata...
E complicat, totul tine de personalitate

| Alyyynu a răspuns:

@ identitate

sa le iau pe rand happy
"fii tu insuti" - nu merge la toata lumea laughing, du-te tu la unu care nu a mai avut nici o experienta sexuala, sta toata ziua la calculator de joaca cs. e un pic supraponderal cu acnee pe fata si zi aluia "fii tu insuti"... aluia ii trebuie ceva trucuri pentru inceput, deoarece nici nu are curajul sa fie el insusi ori el insusi nu cred ca atrage pe careva

acum cu jocu "care pe care" ai perfecta dreptate;
eu am incercat sa ajut sa dau ceva sfaturi practice.
acum na daca e bun ala in jocuri din astea, cam orice ai face nu prea are nici un efect.

| mikaela25 a răspuns:

Ehee...usor de zis greu de facut, am incercat si eu asta, si chiar trebuie sa te tina sa faci asta, munca grea, offf, nu stiu, nu l-am schimbat dar s-a indragostit de mine, acum e foarte posesiv, e ciudat, prefer sa nu mai zic nimic, dar daca as mai avea ocazia sa aleg, sincer nu as mai face-o.pup.bafta o sa ai nevoie.

| Symona91 a răspuns:

Pana cand da de una care ii va ajunge de asemenea la nivelul lui si va considera ca "are cu cine". si POATE botul pe labe o sa il puna cand o sa si-o ia in freza rau de tot de la una la fel de cool ca el, la fel de populara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa il pui cu botu' pe labe la modul sa-i dai o lectie, dar trebuie "sa te tina" sa faci asta laughing. Adica sa ai cu ce big grin (nu numai fizic). Acum depinde si de tip, dar in general trebuie sa nu fii una din alea multe care ii cad la picioare, sa-l faci sa te vada ca pe un trofeu, sa munceasca ca sa te castige. Dupa e simplu, dar depinde de multi factori, si asta nu se poate explica in cateva cuvinte.

In orice caz, trebuie sa nu uiti ca joci doar un rol pentru ca risti sa te indragostesti ai apoi devii tu vanatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice nash isi are nashul, sa nu uiti asta vreodata. Ii pune vreuna capac si lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa nu fii ca fetele de care si-a batut el joc. vorbeste-i laconic, fa-te ca nu te intereseaza el.fii sociabila cu cei din jur ca sa nu creada ca tii baietii la distanta.si ai grija sa arati intotdeauna ingrijita.baietii masoara fetele din cap pana in picioare.

| MadyCooL a răspuns:

Ei de obicei se indragostesc de fetele care se imbraca mai extravagant, mai stralucitor, care se machiaza mereu, care vorbesc urat... Daca reusesti sa cuceresti un baiat de genul si vrei sa il cumintesti, pana sa se indragosteasca mai mult de tine, paraseste-l...si se va intoarce imediat la tine, iubindu-te. Dar daca esti genul de care se indragosteste acel baiat, poate fetele vor fi invidioase pe tine, dar ceilalti baieti te vor dispretui.winking
Sper sa-ti fie de folos!