| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac pun un baiat "rau", cu "botul pe labe"?

17 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Trebuie sa fi sexi si sa ai atitudine, se pare ca nu indeplinesti aceste calitati din moment ce ne ceri sfaturi

| Claudia_Elena_Patrunjel_1991 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Sau prost cu atitudinea nu cu fizicul, dar vad ca nu ai chef de dat sfaturi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai sunt milioane de femei care cauta acelasi raspuns. inca nu s-a gasit raspuns la intrebarea asta
mai mult de atat nu te v-a ajuta nici un raspuns, sunt sigur de asta!

| e1xtz a răspuns:

Incepe cu un oral si lasa-l neterminat...cat de rau ar fi tot crapa.laughing

| Claudia_Elena_Patrunjel_1991 a răspuns (pentru e1xtz):

Alta?

| e1xtz a răspuns (pentru Claudia_Elena_Patrunjel_1991):

Patrunjico...vezi tu, nu ai sa primesti un raspuns clar de la nimeni. Ti s-a raspuns ironic si infantil din toate partile deoarece si intrebarea este la fel.Nu te supara pe noi, dar o sugetie mai buna tot iti dau, si i-ao in seama ca sunt cal batran si trecut prin ''batalii''. Lasa-l pe nepricopsitul acela nepus cu botul pe labe, si vezi-ti de tineretea ta frumoasa, cu siguranta iti spun ca nu merita efortul asta.

| c0ton a răspuns:

Da-i un os si o sa vezi ca se cuminteste happy

| Skilline2012 a răspuns:

Daca e chiar "rau" cum ziceti voi si tu nu prea arati bine/te lasi usor prinsa/te-a umilit la despartire si tu nu te-ai putut impune atunci nu o sa poti.

| Leerix a răspuns:

"cu botul pe labe''? laughing Lasand gluma la o parte, asemenea baieti chiar nu pot fi schimbati, iubire cu forta nu se poate. In mod normal, iubirea e atat de simpla... nu trebuie sa te complici cu asemenea oameni, nu trebuie sa cersesti iubire de la nimeni. Iubirea nu trebuie sa fie un fel de joc, cine pe cine cucereste, cine e mai presus decat celalalt, etc. Iubirea trebuie sa vina de la sine, in mod natural, sa fie reciproca, sincera, reala, speciala, nu trebuie sa fie nimic fortat.
Din contra, ignoranta ii atrage mai mult pe astfel de baieti, cu cat pari mai putin interesata de "el", cu atat mai mult va fi mai interesat de tine pentru ca va vrea sa isi demonstreze abilitatile de cuceritor, dar niciodata nu va vrea nimic serios. Crede-ma, am suferit in trecut destul de mult timp din cauza unui astfel de idiot... In niciun fel nu e bine, el vrea non-stop doar sa-si demonstreze abilitatile de cuceritor si atat. Cu cat te vede mai interesata de el, cu atat va fugi mai repede (eventual/ de cele mai multe ori dupa ce se foloseste de tine)! Asa este fiecare Don Juan. Stiu ca este extrem de dificil pentru ca si eu am trecut prin asta dupa cum am spus mai sus, dar cea mai buna solutie este sa il ignori si sa incerci putin cate putin sa il uiti, sa incerci sa iti ocupi timpul cu altfel de activitati. El vrea doar aventuri, nimic mai mult. Daca tu cauti o relatie, daca tu cauti iubire, fugi cat mai repede, pentru ca nu ai nicio sansa sa il schimbi si te va durea sufletul extrem de tare, te va face constant sa suferi. Sper sa tii cont de aceste sfaturi, sau macar sa ai grija sa nu pui mult suflet intr-o asemenea "relatie" daunatoare, care iti aduce numai suferinta.

| LlamaWSS a răspuns:

Pe mine respectiva ma pune cu ''botul pe labe'' numai cand o vad.Nici nu mai pot vorbii, chit ca toti profesorii imi spun ca sunt ''dracul clasei''. Mult noroc!

| Claudia_Elena_Patrunjel_1991 a răspuns:

In primul rand sunt frumoasa, in al doilea rand nu m-a umilit dar mi-a zis cateva vorbe care mau infuriat si vreau sa ma razbun dar nu prea sunt genul de fata rea

| Claudia_Elena_Patrunjel_1991 a răspuns:

Si daca vreti sa ma ajutati bine daca nu, nu mai comentati aiurea, ca nu ma ajuta daca sunteti ironiti!

| Claudia_Elena_Patrunjel_1991 a răspuns:

Apropo poza de la profil e pusa de acum 5 ani asa ca nu va mai uitati la profilul meu inainte sa comentati!

| Claudia_Elena_Patrunjel_1991 a răspuns:

Multumesc,de sfat,dar nu pot sa-l las ceea ce mi-am propus, asta e si daca aceste persoane nu au inteles sau nu inteleg ce vreau eu, sa nu mai comenteze aiurea, eu vreau cateva replici, sau chiar cum sa ma compoert pentru ca fiecare om se poate schimba si poate avea mai multe fete cu putin ajutor .....SI ACUM CHIAR NU MAI VREAU NICI UN COMENTARIU PROSTESC, ORI MI SE DA UN SFAT ORI IESE ASA CUM A INTRAT CA NU MA AJUTA, MAI ALES ACUM DUPA CE AM EXPLICAT CAT DE CAT

| Claudia_Elena_Patrunjel_1991 a răspuns:

Multumesc,suflet nu mai am cum doar vrea sa stiu cum sa tin ''ghemul'' in mana ca el sa fie ''pisoiul'' cine intelege intelege cine nu asta e, dar suflket eu nu mai am.....pentru el