| DaRiUsMaN13 a întrebat:

Cum poti sa faci o fata sa te placa?
cum trebuie sa te porti in fata unei fete?

Răspuns Câştigător
| Medis a răspuns:

Sa-i spui ce vrea sa auda tongue mai simplu. Sa nu te porti ca un nebun, adica, sa nu vb de fostele iubite, ce faceai cu fostele iubite si etc, important e sa fi uh insati si sa nu te lauzi, fetelor nu le place chestia astatongue. A, da si vb frumos, fara sa injuri in preajma lor.

Multa Baftawinking

9 răspunsuri:
| Anecherry a răspuns:

Nu o cunosc pe ea sa stiu ce anume prefera si ce ii place la un baiat, asa ca iti pot spune lucruri generale; fii respectuos, fa-i complimente si aprecieri sincere, nu numai legate de aspectul fizic. poti sa te oferi sa o conduci pana acasa sau sa iti oferi ajutorul pentru diferite necesitati ale ei. daca o placi invit-o in oras, la un film, sau la o plimbare romantica. fii atent la detalii, fii tandru si finut cu ea, fa-o sa se simta speciala.

| ..._7939 a răspuns:

Sa te porti cat mai natural si daca nu te place atunci nu e pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh pai trebuie sa fi manierat, sa nu injuri sa nu te lauzi in general fetele nu agreeaza chestia asta, sa nu faci numa` ce te tine pe tine kpu ci sa tzii cont si de parerile ei, sa luatzi deciziile impreuna, sa nu fi badaran, sa nu o mintzi, sa ai incredere in ea, sa fi tu insatzi si sa nu pari sa fi altu` decat esti, sa nu umbli din floare in floare laughing km astea ar fi. aa si sa nu fie gelos straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fi langa ea cand are cea mai mare nevoiebatting eyelashes si la bune si la rele, sa ii dai de intzeles ca orice ar fi tu estiacolo sa o sprijini laughing, daca simti ceva pentru ea sa ii arati chestia asta, sa nu fi nesuferit, sa n-o faci sa sufere raised eyebrows ca poate ramai fara ea, sa nu-i faci faze, sa ai grije ce vb si tonu` cum vb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu faci in tot de auna ce vrea ea tino in suspans povestestei ca daca cineva te place se poarta mai urat cu tine si iti face fase de prost gust apoi fa-o tu spune-i doar daca e pare interesata sa afle cine e acela si inti garantez ca in maxim doua saptamami iti cade in brate a invit-o undeva ori unde garntez suta la mie b-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc iulian si stiu si eu ceva trebuie sa le inviti la un suc sa la dai tot ce ati cere

| silviucu1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu chiar orice.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intorci pe spate si o pupi sau mai usor faci sa ii zici ca o placi si o pupi!

| Gabriel_1935 a răspuns:

In primul rand trebuie sa o respecti, dar si ia pe tine. Trebuie sa te controlezi si sa nu iti fie rusine sa-i spui ca o iubesti dar 86% din relatiile la distanta sunt la pamant deci nu trebuie sa vorbesti de fostele iubite sau daca ia este prima te rog fa-o fericita