| Crystallll a întrebat:

Cum poti sa faci un baiat sa te vrea?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti!
Daca el nu te simpatizeaza, tu nu ai ce-i face.
Simpatia si antipatia sunt ceva ce nu putem explica, dar putem simtii.

| mihai69 a răspuns:

Arată-i sânii și atinge-te de el „ca din întâmplare".

| LexiEla a răspuns:

1. Daca prin a vrea te referi la sex, e de ajuns sa-i spui ca el o va face. E baiat. Nu te astepta sa vrea ceva serios.
2. Daca te referi la o relatie serioasa, nu poti face nimic. Ori te place ori nu. Important e sa stie de existenta ta si ce fel de persoana esti.

| RappaNow a răspuns:

Arată-i asta, exprimă ceea ce tu simți și dovedește că simți asta. Fi și tu mai sexy dacă vrei să te vrea laughing

| MasterDisk a răspuns:

Sexul oral funtioneaza de fiecare data...mie asa imi placa fetele...

Răspuns utilizator avertizat