| PissyAndre a întrebat:

Cum poti sa faci un baiat sa te placa ca sa fi cu el?

Răspuns Câştigător
| VampireBlood a răspuns:

Incearca sa te joci cu el, sa-l gadili, sa-i spui glume, sa te uiti dulce la el..Baftahappy!

| PissyAndre explică (pentru VampireBlood):

Faza este ca am incercat dar alata fata mai usuratica care flirteaza cu toti baieti se da si la el si acum el ma ignora intentionat sad

5 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Dai scoica la greu, e imposibil s-o refuze.

| VampireBlood a răspuns:

Continua sa te joci cu el..arata`i ce pierde.Si eu sunt in aceeasi situatie.
Sia m inceput sa ma joc cu el si nu o mai baga pe dusmanca mea de moarte in seama.

| Denisa20000 a răspuns:

Vorbeste cu el si pune pe cineva sa il intrebe daca te place ( sau daca vrei tu ) Funda?

| zZRewind a răspuns:

Spune ce simti