| elasexygagica a întrebat:

Cum poti sa iti inseli iubitul in cel mai eficient mod?

Răspuns Câştigător
| Parmalat a răspuns:

Fa un threesome impreuna cu el.

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine ii spui ca nu vrei sa continui cu el decat sa il inseli.

| elasexygagica explică:

Ca sa nu ma intelegeti gresit, eu nu am iubi

| CoquineNoire a răspuns:

Il inseli cu cel mai eficient barbat, gagico.

| fabiola a răspuns:

Mod eficient de a insela?

| Anet a răspuns:

"Ce nu stii nu te poate afecta" si cu asta cred ca am spus totulwinking

| Азбука a răspuns:

Aducandu-ti noua achizitie in pat, in timp ce iubitul este de fata.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Dc tiai dori asta?
daca nu mai tii la el spune-i in fata, fara sa-l faci sa sufere, poate el chiar tine la tine.

| anaid a răspuns:

Nu vad ce e eficient in a`ti insela iubitul.nu cred ca te`ai exprimat bine.probabil vrei sa il faci gelos.

| pwp a răspuns:

Masturbandute!

| valy1233 a răspuns:

Sa il minti in cel mai eficient mod laughing

| FuckOnCocaine a răspuns:

Dacă ai avea măcar un pic de substanță cenușie în doasca aia plină de sex, sex și sex, ai putea să ți-o tragi cu altul, ținându-l pe iubi de mână.winking

| LittleGirlMonster a răspuns:

Sa faci sex cu altu`.straight face

| Parmalat a răspuns:

@Cristina Corporatrista:

Si eu fac masaj cu discountbatting eyelashes

| Stefaan a răspuns:

Daca il iubesti nu il inseli... daca nu il iubesti il parasesti sau e cumva pentru sponsorizare? ce rost are daca nu il iubesti?

| c0okie a răspuns:

Mai fa`ti un iubit si incearca sa ti secret doar de iubitul tau, nu de restul lumii, cineva ii va spune maine sau poimaine. simplu nu?

| UrbanNinja a răspuns:

Stai linistita ca daca vede TPU te inseala el laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elasexigajica dar nu ai nevoie de sfaturile noastre.Ai tot potentialul din lume pentru asta.Succes.

| andrei_6386 a răspuns:

Curvohappy

| Anonim_9172 a răspuns:

Foarte simplu, te ti cu el de mana, si vorbesti cu un prieten, coleg etc, ca atunci cand va intalniti sa va pupati. Asta daca vrei sa-l faci gelos.

->Funda terog.