| meli3456 a întrebat:

Cum poti sa te bagi in seama cu un baiat caruia ii place de tine si nu vrea sa recunosca?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Când se mai uită la tine, după tine salută-l și vezi reacția!
Pa, pa.

| meli3456 explică (pentru Legiuitoarea):

Hey pai ideea ii ca el se uita destul de des la mine.
Si totusi ne sti de ceva timp...Si ne-am certat si nu ne mai salutam... cam ce as putea sa fac? poti sa-mi dai un sfat? merci!

| Almássy a răspuns:

Tie ti se aplica ''nimeni nu este perfect''
cauta sa il faci interesat de tine prin aspect fizic si nu numai

| jojojojome546 a răspuns:

Invita-l la suc intr-o zi ca doar e secolul 21 pot si fetele sa faca asta, el crede probabil ca nu are sansa la tine de aceea nu recunoaste. daca si tu il placi intra in actiune si vorbiti des.succes!

| meli3456 explică (pentru jojojojome546):

Hei poti sa imi dai te rog id tau de mess, skilletgirl198?

| jojojojome546 a răspuns (pentru meli3456):

Rose_krissanta sterge dupa aia id meu

| LoCkUpp a răspuns:

Pai baga-te in seama la el. Si daca e timid, sau roseste. Te place big grin