| baetel a întrebat:

Cum să ântreb o fetiţă dacă vrea sa facem sex.ea mă place.e cu mine in şcoală. poate prin glume? daţi exemple.

6 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Cati ani ai, baietelule? Sa stii ca sexul nu e ca jocul cu masinuta, pentru ca uite asa apar copiii. N-ai experienta si risti sa te trezesti foarte repede tata. Si pe urma stii ce-o sa patesti? O sa mananci o mama de bataie de la parintii fetei, de-o sa te saturi de sex. Iar apoi o sa trebuiasca sa platesti toata viata pensie alimentara pentru un copil pe care nu ti l-ai dorit.

| Crucified a răspuns:

Câţi ani ai tu? Dar fetiţa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata-i printzu si ea o saqti sara in git!happywinking

| HellGirl666 a răspuns:

☮ Prima și prima dată, învață să scrii.

| Trolozaur a răspuns:

Te duci la ea si o intrebi: "vrei sa sex"?

| baetel explică:

Eu am 18, ea 17