| Adina07 a întrebat:

As vrea sa imi dati si mie niste exemple de nume pentru cateii Shar-pei [ fetita].

Răspuns Câştigător
| Pisicutayna a răspuns:

Daisy
Mily
Puffy
Dede
Kissy
Lola
Lady :*
Sally

14 răspunsuri:
| GrizzlyRO a răspuns:

Nu ma pre pricep dar am colege ce le-au pus cateluselor nume precum : Miky, Dizzy, Kinky, Ginger, Pinky, Queen, Lady, Lixy, Loopy happy Bafta in alegerea numelui.

| cristiiiiiii a răspuns:

Sasha, Dayze

Răspuns utilizator avertizat
| SlenderWomen a răspuns:

Linda, luckie, sara, debby, bonnie, blackie

| danyshatAT a răspuns:

Miky puffy rex lola mini

| JockerStoica a răspuns:

Salut o sa-ti zic niste nume frumoase pentru catelusa ta, si anume: tisa cu s de la sarpe nu de la salata intelegi tu ce vreau sa zic. si ar mai fi un nume frumos si anume Sasha este foarte frumos Numele. Iti doresc o catelusa sanatoasa si o seara frumoasa in continuare Salut.

| JockerStoica a răspuns:

Imi dai funda?

| Adina07 explică (pentru JockerStoica):

Normal se da funda numai la raspunsul care iti place.Nu?

| FlorinutaaA95 a răspuns:

Pufiita :X
Didi
Roxii
Sit'a
Minii :*
Deizy
Puffa
-Funda?

| Andreea_Dinu_1995 a răspuns:

Sasa,pufy,polli,pufulici,pufulete,princess,diamond

| MikiRozy a răspuns:

Uite cateva: Fluffy, Kriss,Amy,Molly, Missy, Abby, shelly, Rozy sau Tina love struck. Sper sa-ti placa vreo unu :*. Mie imi place cel mai mult Rozy :X

| termcapricious a răspuns:

Aisha(se citeste cu s de la sarpe), kisha(tot cu s de la sarpe)sau sheila(tot cu s de la sarpe)

| 789456123 a răspuns:

Poate sa fie :
Regina
Printesa
Miley
Lola
Lol
MiCHey
mArley
Marina
masiA
dADI
Darley
fizy
AdelaideAdlaiAgathaAggieAidaAimeeAineAineeAlbertaAleciaAllegraAlohaAnabellaAngelAngelaAnikaAprilAyshaAzizaBabeBabyBeautyBeckaBellaBibiBiddyBigfootBlackieBlackyBlancheBluBlueBonitaBonnieBoraCalieCamilleCandiCaraCarlaCassieCelestCessieChelaChelseaChessieCiraCirseClaireClaraClarabelleClarissaCleoCleopatraClioCoccaCodyCoraCorelaCrystalDaleDaphneDee DeeDelilahDelphiDivaDollyDulceDunaEdithElaEllaElmaElyElysiaEmblaEmmaEtnaFabiFee FeeFileneFionaFloraFlorenceFlowerFluffyFoxieGandyGerdaGizaGizzyGleeGlendaGloriaGlovesGretaGussieHappyHeraIdaIlonaInaIzabellaJanieJasminJessieJoJoJolietJunoKaseyKiraLadyLalaLalitaLallyLamaLashaLassaLassieLeaLeafLeezaLibbyLiberaceLibraLilithLindaLizaLizzyLuluLunaMaciaMaggieMarigoldMeenieMelaMeleaMelyMilyaMinaMindyMinervaMollyMunaNaciaNadaNadenaNadenkaNagidaNaidaNanaNelaNovaNunaNwaNymphNymphetteNyushaOctaviaOkraPetyPucaRosaSasaSombra Spirit Suzy Tesa Ursa Ursella
Winnie WishWolfaZely