| 42002 a întrebat:

Cum sa arati unui baiat ca vrei sa -il ai numai pentru tine?

6 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Sex oral

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa fiu ironic dar baietii ca si fetele nu sunt obiecte si nu le poti avea ca atare.Depinde doar de relatia dintre voi daca suntreti fideli unl celuilalt sau nu.Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iei acasa, ii legi un lant de gat si lantul il legi de calorifer. Il tii acolo minim 3 ani. Dupa 3 ani sigur va intelege ideea.

| SeeDifference a răspuns:

Il posedezi.
Faci pe geloasa si il tii mereu in brate, te parui cu orice fata care se apropie de el.

| Grasuy a răspuns:

Il cumperi de la parinti

| Agliceriu_Andreea_1998 a răspuns:

Sa il intelegi atunci cand nimeni nu o face sa fi dragut/a cu el/ea si asa in fiecare zi daca nu se schimba cu nimic inseamna ca nu e pentru tine...