| Maria_3931 a întrebat:

Daca imi place de un baiat ce ma sfatuti ca sa-i atrag atentia?

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, fi naturala, fi tu insuti, vb frumos cu el, zambeste-i, stai in preajma lui cat mai des...nu te da batuta daca il placi, bafta.

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Tie iti place de el sau nu? E o intrebare ciudata daca vrei sa te combini cu el trebuie sai atragi intr-un fel atentia.

| PauLa.M a răspuns:

Fi feminina. nici nu stii cat de mult conteaza asta pentru un barbatbatting eyelashes

| AllenTJ a răspuns:

Sa fi tu, si sa nu fi timida...

| flower a răspuns:

Pai mai Maria...in primul rand spune si tu ce varsta ai ca sa te putem sfatui! lol

| Maria_3931 explică:

Am 14 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa faci cum au facut alti anumiti oameni cumarfi sa tipi sau sa faci in toate felurile pe coridor(in caz ca esti la scoala) mai bine intreaba-l daca e bun la mate sau daca ii place un anumit serial etc. iti urez succes!

| tzutzi a răspuns:

Pai nu fa gesturi disperate! priveste-l in ochii si lung! lasa-l sa vina el la tine nu fa tu primul pas, o s creada ca esti disperata, iar daca nu te cauta gaseste tu motive sa vorbesti cu el!