| ChristinneVonD a întrebat:

Cum sa copii la un test de istorie?
Am ff mult de invatat ( un capitol) Dar trebuie sa ne axam mai ales pe 2 lectii.Stau in banca a 3-a pe randul de la perete, coloana de la perete. Profesorul se plimba printre banci. Spuneti-mi si mie niste metode simple dar si cu efect "garantat"laughing

Răspuns Câştigător
| Binelu a răspuns:

Pai eu de obicei laum foi de alea micute care se lipesc, scriam ce aveam nevoie si le lipeam pe scaun, Si cand vinea prfu imt trageam picioarele peste ele ca sa nu le vada

9 răspunsuri:
| ChristinneVonD explică:

Xoxo ia spune-mi, cum ar fi trebuit sa spun la "a copia"?

| ChristinneVonD explică:

@whiteangel : Chiar crezi ca nu stiam metoda asta?! raised eyebrows Daca esti tu asa "intelectual" ar fi trebuit sa iti dai seama ca NU POT sa tin cartile in banca deoarece profu' ne obliga si tot odata ne verifica mereu daca avem carti in bancihappy HAND :* Asta daca stii ce inseamna :*

| illegalb0y a răspuns:

Ia-ti un hanorac la scoala, baga cartea in hanorac, deschide-o si cand se plimba pe langa tine trage hanoracul peste ea...merge la sigur! eu sunt in prima banca si pot sa copii perfect. funda?:*

| Bombonicăăăă a răspuns:

ce intrebarea prosteasca.
cum sa copii la un test... pune naiba caietul sua cartea in banca si copiaza
sau screti in palma...numa ai grija s anul transipri...( bien marcat xoxo)

| littlemisssunshine_4297 a răspuns:

O metoda buna si sigura...invata!

| Z?y a răspuns:

Pai cred ca trebuia sa scrii "Cum sa COPIEZ la un test de istorie"...Dar stay linistita, toti gresimwinking Si cred ca tu te-ai obisnuit cu cvt 'Copy' Te inteleg oricumhappy

| Eu_4595 a răspuns:

"Copii"? In Vaslui se invata ceva ma?rolling on the floor))

| Andreea_6545 a răspuns:

poti sa iti faci coiutze si sa le bagi in penar happy
sau una dintre metodele mele e sa bag caietul sub fund laughing
pana acum in 7 ani de scoala am fost prinsa o singura data si am copiat si la tezabatting eyelashes

| xoxo_2397 a răspuns:

Normal ca trebuie sa copiezi daca tu nu stii nici cum se conjuga verbul "a copia" ma rog.

poti sa te imbraci in fusta in acea zi la scoala si cu niste dressuri nu foarte groase, pune copiutele in dressuri si cand vrei sa copiezi iti ridici putin fustalaughing poate ai vrea sa stai cu o fata in banca