| ElyAly a întrebat:

TPU eu sufar pentru un baiat pe care il iubesc enorm si as vrea sa-l uit dar el mereu e gelos daca ma vede cu vreun baiat si ma priveste si spune la altii ca ar vrea sa fie cu mine desi nu face nimic, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Isac_Alexandru_1995 a răspuns:

Daca il iubesti pastreazalhappy,daca el nu face nimic fi tu barbatul care face ceva!, demonstreazai ca ti la el blushing, o sa ii placa si iti va impartasi sentimentele:*.

2 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Sa astepti... lucrurile vor veni de la sine si tu vei sti ce sa faci. Degeaba iti spunem ca sa faci pentru ca nu suntem in cunostinta de cauzahappy

| sorin20122012 a răspuns:

Toate's trecatoare...gaseste pe altcineva si cu timpul il vei uita pe acest tip pe care zici ca il iubesti!