| adiuca a întrebat:

Cum sa fac sa imi recapt increderea in mine? Sa ma simt bine in pielea mea asa cum sunt? Sa imi gasesc calitati nu defecte... si sa nu ma mai simt atat de singura si trista asa?

Răspuns Câştigător
| asya a răspuns:

Fa o schimbare...ceva...parul eventual...ai putea sa-ti schimbi look-ul! Totdeauna ne simtim mai frumoase si mai increzatoare cand iesim dintr-un coafor ca noitongue... Uita-te in oglinda si spune-ti ca esti draguta asa cum esti! Nu iti creea o impresie proasta despre tine...caci asa cum te vezi tu te vad altii! Si inca ceva...decat cu prieteni falsi...mai bine singura.eu prietenii ii pot numara pe degetele de la o sg mana si nu ma simt deloc singura! Oricum nu ai de ce sa te simti singura...noi suntem alaturide tinetongue...considera-ma prietena ta! Te pup:*si capul sus domnisoara!

5 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Ajut-o pe mama ta la ordine in casa si sa vezi ce competenta te simti daca ajungi sa o intreci. Sau fa lectii cu niste copii care se descurca greu la scoala.

| Artemiss a răspuns:

Si eu ma simt singura ...si eu sunt ca tine...insa sa stii ca am incredere in mine.Fii sigura ca ai calitati... poate mai multe ca ceilalti. I-am zis tatei intr-o zi ca ma consider ciudata, si el a spus ca sunt speciala.Sa stii ca nu suntem singure, doar nu vrem sa ii observam pe cei care sunt in jurul nostru si ne iubesc, in felul lor... Faptul ca ai pus aceasca intrebare imi arata ca esti o persoana deschisa si melancolica, te afli pe acest site ca sa ajuti deci esti altruista...vezi...ia si te gandeste bine.sunt sigura ca ai un suflet frumos...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' ce s-a intamplat, ce-ai patit sad
Te-a suparat cineva?

Toti avem momente din astea nasoale, cand ne simtim singuri...
Cum sa-ti gasesti calitatile? Pai, uite, una cred ca ti-am gasit-o eu. Cred ca esti o fata sensibila si de treaba happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu nu ma simt bine in pielea mea sad