| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa nu ma mai indragostesc de fete mai mari decat mine? rolling on the floor?

10 răspunsuri:
| Emma a răspuns:

Era bine daca puteam sa alegem persoana de care sa ne indragostim, dar acest lucru e imposibil
Nu i poti spune inimii ce sa faca
Xoxo

| Gigiku a răspuns:

Du-te la dentist. Nu o sa mai ai chef de nimic... frustrated

| maki11 a răspuns:

Pai nu mai comunica cu ele, nu mai socializa cu ele, fa-te ca nu exista big grin

| PhaseMorphXR a răspuns:

Pai... recomand Lobotomie

happy

Răspuns utilizator avertizat
| andreeada a răspuns:

Nu poti face asta! Nu poti alege pe cine sa iubesti asta e ceva firesc daca iti place o persoana iti place si gata nu mai conteaza varsta.Succes!

| diamant1808 a răspuns:

Daca sentimentul e reciproc dc nu? uite si eu vorbesc cu un baiat de 6 luni de zile...si e mai mik cu un an jumatate decat mine. Ne intelegem super bine si nu am ascultat niciodata ce a spus lumea. Pot spune ca avem o relatie de nota 10. fara certuri si mofturibig grin
Nu conteaza daca ea e mai mare sau nu.conteaza sa fiti voi fericitibig grin
Dar daca nu`ti impartaseste acelasi sentiment...si`ti pune motive din cauza varstei si ns ce...cauta alta ca astea sunt minciuni. Dragostea nu are varsta!
Bafta!>big grin

| Freak_6887 a răspuns:

laughing Nu le da atentie celor mai mari happy

| Claudia_4326 a răspuns:

Fii stent cand vezi o BUNACIUNE pe strada si consideri ca e mai mare iti pui mana la ochii si o eviti cred ca asta e singura solutielaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Indragosteste-te de cele mai micitongue