| HG_Alexandra_2000 a întrebat:

Cum sa fac sa raman gravida cat mai repede?

16 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Faci sex neprotejat în perioada fertilă. Simplu! Preferabil, cu mai mulți parteneri (despre care știi sigur că nu au vreo boală cu transmitere sexuală, desigur).

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

Si daca ramane gravida? Cum stie cu cine a ramas? laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Curiozitatea ta este neintemeiata fiindca acest aspect privind adevarata identitate a spermatozoidului este lipsit de importanta in cazul in care d-ra nu a precizat ca este maritata. big grin

| HG_Alexandra_2000 explică (pentru corbulalbrosu):

Ce vr sa sp in chestia asta corbulalbrosu?

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Test adn.

| August99 a răspuns:

Hmm. oare... faci sex?

| HG_Alexandra_2000 explică (pentru August99):

Bai da chiar este asa de important ce fa eu

| HG_Alexandra_2000 explică (pentru August99):

Bai da chiar este asa de important ce fa eu? Pur si simplu vr raspunsurii

| August99 a răspuns (pentru HG_Alexandra_2000):

Ma refeream ca asa poti ramane gravida laughing

| aCek1ng a răspuns:

Gangbang.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Esti sigura ca-ti doresti cu adevarat asta si ca vei fi in totalitate responsabila de ceea ce se va intampla?!

| alasca444 a răspuns:

Îl suni pe prietenul meu Adrian. Te rezolvă el. E cel mai bun din Suceava!
Stai că îți dau nr. Păcat ca nu il gasesc.

| GeorgeAdi a răspuns:

Fa sex regulat de 2-3 ori pe saptamana PLUS zilnic in fiecare din zilele din fereastra fertila de 5-6 zile si verifica in plus si semnele de fertilitate ale organismului ca sa gasesti cele mai bune zile pentru a face sex
A face sex regulat este modul cel mai eficient sa ramai gravida. Cuplurile de regula incearca sa stie exact cand e ovulatia insa nu fac sex atunci cand cred ca nu exista ovulatie. E real ca nu ramai gravida daca nu exista ovulatie, insa femeile nu mereu ovuleaza doar cand cred sau cand le indica testele, mai exista si ovulatia spontana asa incat sexul regulat creste sansele de a ajunge la sarcina.

| marocanul77 a răspuns:

Stai cuminte nu te arunca sa nu regreti dupa