| andrey_8401 a întrebat:

Cum sa faci sex vaginal neprotejat (ca barbat ) si femeia sa nu ramana insarcinata?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Cu degetul e cel mai sigur.

| Brâncuşi a răspuns:

Folosesti o punga, o pui unde stii, si pui un elastec apoi, Doamne ce intrebariistraight face

| liliacALB a răspuns:

Mai e si metoda calendarului. in preajma ciclului - cateva zile inainte si dupa - femeia nu poate ramane insarcinata (fara ca metoda sa fie sigura 100%). Cauta si tu pe google... sunt articole medicale cu duiumul, foarte cuprinzatoare!

| CrazyOrange a răspuns:

Dai cat poti, cand iti vine ii dai pe fata si gata.