| justifyme a întrebat:

Cum sa-i arati unui baiat ca-l placi? si cum sti daca te place?

Răspuns Câştigător
| pidgeotto1 a răspuns:

Buna! Eu sunt baiat si mi-ar placea ca o fata sa imi arate ca ma place spunandu-mi ceva frumos (nu ma pot exprima in cuvinte). Daca un baiat te place iti vei de seama foarte usor stiind ca se poarta cu tine mai special,te ajuta, iti ia aparea si te face sa te simti speciala, unica

2 răspunsuri:
| Evangeline a răspuns:

Exista 1000000000 de intrebari similare cu a ta, chiar exact la fel. Asa ca nimeni nu se mai oboseste sa-ti raspunda.

| MiauMiauPisiPufoasa a răspuns:

Pai cand te place te sacaie sau incearca sa te impresioneze sau se baga mult in seama
Simplu! Ii dai tarcoale si vorbesti mult cu el!