| Oto1515 a întrebat:

Cum ii arati unui baiat ca il placi fara sa fie prea evident?

3 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Incercati sa terminati cu jocurile de genul "cauta-ma tu", nu se face asa ceva, spune-i pur si simplu ca il placi si vezi ce spune. daca tot vrei as ii arati intr-o maniera mai silentioasa vorbeste cu amici comuni si iti garantez ca va afla in 5 minute

| Oto1515 explică (pentru Zady):

Nu pot sa ii spun in fata sunt timida si ma emotionez asa de tare incat imi tremura picioarele si nu pot vorbi ( fac scoala in anglia si nu vorbesc perfect engleza)
Problema e ca el se uita la mine foarte insistent si azi m-am uitat la el ca se plimba prin fata mea si a venit si a zis ceva de genu : may i help you? A zis de 4 ori si eu am zis : nu apoi a zis ca de ce ma uit la el si am zic ca nu m-am uitat si a plecat. M'am simtitfoarte penibil apoi cand am plecat acasa la iesire iar se uita in ochii mei
Nu mai inteleg!

| Zady a răspuns (pentru Oto1515):

E clar ca oare cum te plce...nu pot sa iti spun ce ii place dar el deja a incercat sa fac aun pas, va trebui sa faci si tu unul. spune-i salut intreaba-l ce face si se va ocupa el de restul... daca te cheama la un suc mergi si acolo veti sta de vorba