| Îngheţatăăă a întrebat:

Cum sa-i dau unui baiat de inteles ca il plac? Fundaa

Răspuns Câştigător
| marina11 a răspuns:

Da acest lucru intodeauna a fost dificil, jenant pentru fiecare dintre persoanele cu acesta pricina! Uite daca il placi incearca sa ii vorbesti curaj, incredere! Uite nu trebuie sa iti fie teama ca te va respinge nu! Daca nu o vei face poate si cel mai probabil mai tarziu vei avea regrete! Daca il cunosti chiar si putin incearca sa ii vorbesti incredere si nu iti fie teama fie ce o fi! Deci draga mea incearca sa fi cat mai linistit si totul va fi bine stiu ca trebuie sa iti fie teama asa este mai in toate cazurile! Atragei atentia prin comportamentul tau fata de el fi dulce, afectuasa sa stii uneori si in fine asa sunt barbati, baieti isi va da seama! Noroc!

| Îngheţatăăă explică (pentru marina11):

Daca nu o sa fie rasp mai bune. O sa-ti dau funda

| marina11 a răspuns (pentru Îngheţatăăă):

Ok

4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Faci mesaje de fum ce sa faci...

Ii spui ca iti place de el ce crezi poti sa faci? Daca incerci sa-i dai de inteles s-ar putea sa nu se prinda niciodata fiindca baietii se bazeaza pe lucruri practie si concrete.

| kuviCk a răspuns:

Privestel mai tot timpul, zambestei, incearca sa intri in discutie cu el si sal aprobi sau sustii.