| Mirunikaa02 a întrebat:

Cum pot sa ii spun unui baiat ca il plac sau macar sa ii dai de inteles? Nu vreau sa ii spun te plac sau alte chestii sa creada ca sunt vreo disperata! Fundaa

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

...pentru ca nu esti.happy Daca vrei doar sa ii dai de inteles, nimic mai mult, tot ce trebuie sa faci este sa ii zambesti cand treci pe langa el, si daca petreceti timp impreuna sa ii arati ca iti place asta. Si daca nu e foarte dezghetat, spune o replica asa : " Ce bine m-am simtit azi cu tine! Sper ca o sa mai stam asa impreuna, sa vorbim". Asta sigur il dezgheatahappy