| Blossomis a întrebat:

Cum sa-i demonstrez unui baiat ca il plac?:X
fundita.

Răspuns Câştigător
| SadSmile a răspuns:

Bunahappy Incearca sa il inviti pe afara fara sa pari insistenta, acolo vorbeste cu el intr-un mod special, asheazate langa el, zambestei si prin vorbe dai de intzeles ca e special pentru tine. E important sa vorbiti si la telefon sau pe net. Pe mess ii poti trimite pupici si sa povestiti despre ceva ce va place amandurora. Orice ai face, fa-o cu limite ca sa nu te creada obsedata de el. Nu fi pre evidenta si incearca sa vezi daca sentimentul e reciproc. Daca sti sigur ca el te place, poti sa fi indranneata cu el, ba chiar sa il intrebi direct. Si o prietena avea aceeasi problema. Cu doua iesiri prin parc si cu multe mesaje pe net au ajuns ca la a2a intalnire sa fie impreuna (eram de fata :]] )

Sper sa fiti impreuna. Mult noroc si poate ne mai vedem pe aici:*

| Xerilix a răspuns (pentru SadSmile):

Foarte adevarat!

12 răspunsuri:
| Cåpåċεl a răspuns:

Aratandu`i ce simti pentru. el.

| eliza_4776 a răspuns:

Prin atitudine si comportamentul tau, vorbeste cu el mereu orice, sa stii s te comporti in societate :d PRIN GESTURI SI FAPTE.Fi sincera cu el spune-i ca il placi si o sa fie de ajuns, fa tu primul pas, daca cu adv iti place!

| drtractor a răspuns:

Poti sa il inviti undeva (ceai, cafea, bere) si sa ii spui, crede-ma un baiat moare sa il placa cineva...

| MicutsaBăă a răspuns:

Cere-l în căsătorie whistling. V-a fii 100% convins că îl placi smug laughing).

| degette_1911 a răspuns:

Simplu ii spui, daca nu hai pa ca mai sunt si alti care stau la rand

| degette_1911 a răspuns:

Dar de ce sa-i zici u? Trebuie sa fie ceva reciproc

| ciprian_3266 a răspuns:

Fa-i un bj
merge 100%

| illegalflower a răspuns:

Ii spui in fata lucru asta, daca si el te place va sarii repede in bratele tale...probabil te place si nu are curajul sa-ti spuna, fa tu primul paswinking Sunt baiat, iti spun din proprie experientawinking

| Alexandra_3626 a răspuns:

Pai depinde...

Daca stati pe afara sau stati amandoi cu acelasi grup de prieteni, cheama`l nu stiu.pana la magazin de exemplu,sau sa va plimbati doar voi doi,uita`te in ochii lui,zambeste`i,vorbiti despre ce aveti in comun si eventual il intrebi asa mai pe ocolite daca are prietena,cred ca isi va da seama sigur ca iti place de elbig grin.

Daca nu prea vorbiti sau chiar nu vorbiti deloc cred ca ar fi bine sa te uiti un pic mai insistent la el, sa ii zambesti foarte discret si eventual te bagi in seama cu el cu chestii gen daca stie cat e ceasul, sau ceva de genul.
Sper sa mearga:*

| Georgiana_5221 a răspuns:

Find draguta cu el si sincera si nu uita sa fii tu insati sa nu te prefati pentru ca isi va da seama

| Dodo_3031 a răspuns:

Nu trebuie sai demonstrezi trebuie sa-i spui :p
sunt baiat si stiulove struck
in primul rand fi tu insuti :p